Kdy: 24. října 2024

Kde: Impact Hub Brno

Chcete lépe zabezpečit data ve své organizaci, ale nevíte, kde začít? Přidejte se k nám na konferenci Kyberbezpečnost pro neziskovky: Krok za krokem k bezpečné organizaci a zjistěte, jak se chránit před stále častějšími kybernetickými útoky ohrožujícími citlivá data, zdroje i dobrou reputaci.  

Naše konference vám nabídne praktické nástroje a strategie, jak efektivně chránit data a zabezpečit váš online svět. Dozvíte se například, proč je investice do kybernetické bezpečnosti v dnešním světě nutná. Řekneme si, jak identifikovat a řídit rizika a jak začlenit bezpečnostní opatření do vaší organizační struktury. Představíme vám nový projekt, který vám usnadní orientaci v této problematice a nastíní možnou cestu pro zvýšení vaší digitální odolnosti. Čekají vás inspirativní přednášky, praktické workshopy a interaktivní diskuse. Naučíte se, jak předcházet kybernetickým útokům a jak efektivně reagovat, pokud k nim dojde. 

Konference proběhne 24. října v Impact Hub Brno a je zcela zdarma. Nenechte si ujít příležitost propojit se s odborníky a odbornicemi na kybernetickou bezpečnost, získat cenné poznatky a posílit digitální bezpečnost vaší organizace. Udělejte důležitý krok k přípravě svojí neziskové organizace na výzvy digitálního věku! 

Konferenci podpořil Kyndryl Foundation, a také Impact Hub Brno. Děkujeme!