Čtvrtek 19. října 2023, online na Zoom

Dle našeho letošního průzkumu digitalizace českého neziskového sektoru se organizace často vystavují digitálním hrozbám. Proto jsme letos opět ve spolupráci s Asociací veřejně prospěšných organizacích připravili 19. října konferenci o moderních technologiích a kybernetické bezpečnosti v nezisku. Zaměřili jsme se na zabezpečení fyzických zařízenípodívali jsme se na nové trendy v kyberútocích a jejich prevenci i na to, co můžete dělat, pokud dojde k napadení. Nechyběli ani novinky v legislativě IT bezpečnosti. Na záznam přednášek se můžete podívat na YouTube.

Na konferenci navazují tematické workshopy a konzultace, které jsou pro účastnice a účastníky konference dostupné s 20% slevou. Proto neváhejte a přihlaste se na konferenci ještě dnes!

Tyto workshopy a konzultace vám pomohou rozšířit znalosti v tématech, které vás zaujmou na konferenci a prakticky aplikovat poznatky, které si z ní odnesete. Na jednotlivé workshopy a konzultace se přihlaste pod daným odkazem.

KONZULTACE A ŠKOLENÍ NA MÍRU


Konzultace: Microsoft 365 bezpečnostní audit

Cena: 5 300 Kč
Po slevě: 4 240 Kč
(cena zahrnuje DPH)

Zajistěte bezpečnost vaší organizace s Microsoft 365 bezpečnostním auditem. Expert projde a poradí s nastavením vašeho systému, včetně uživatelských účtů, zálohování dat, licencí a pokročilých bezpečnostních funkcí. Optimalizujte svou kybernetickou ochranu a získejte klid v oblasti IT bezpečnosti. Konzultace trvá 2 hodiny, termín dle vaší volby.


Konzultace: Zabezpečení vaší organizace

Cena: 1 800 Kč / hod
Po slevě: 1 500 Kč / hod
(pořadatel není plátce DPH)

Během konzultace se pokusíme zmapovat vaše IT včetně návazností a jeho zabezpečení. Úvodní konzultace potrvá cca. 2 hodiny, na dalších krocích či konzultacích se budeme domlouvat ad hoc.

Konzultace provádí Hana Čepová, MBA, která je spoluzakladatelkou organizace Právě teď! o.p.s. Nejen díky její dlouholeté praxi s klienty z oblasti IT se nyní aktivně věnuje tématům týkajícím se kybernetické bezpečnosti, která v AVPO ČR prosazuje, konzultuje a školí. Své vzdělání v oblasti kybernetické bezpečnosti si doplnila studiem MBA oboru „Management kybernetické bezpečnosti“ na CEVRO Institutu v Praze


Školení na míru: Kybernetická bezpečnost pro uživatele

Cena: 5 300 Kč
Po slevě: 4 240 Kč
(cena zahrnuje DPH)

Uspořádejte pro vaši organizaci školení z kybernetické bezpečnosti a vybavte vaše uživatele potřebnými znalostmi: pojmy, rizika, hesla, e-mailové hrozby, bezpečné internetové praktiky a další. Posílíte ochranu vašich dat a naučíte se čelit kyberútokům. Délka 2 hodiny, termín dle vaší volby

WORKSHOPY


Sociální sítě a bezpečnost

8. listopad 10:00 – 13:00

lektor: Daniel Dočekal

Cena: 2 875 Kč
Po slevě: 2 300 Kč
(pořadatel není plátce DPH)

Sociální sítě jsou tím nejméně bezpečným místem, kde byste vy, vaše děti, rodiče, ale třeba i firma měli být. Jak se chovat, abyste vše přežili ve zdraví, nepřišli o rozum, peníze či účty. Jak si chránit soukromí, digitální stopu, účty, počítače, mobily.

Daniel je internetový publicista, co navzdory své věkové kategorii ví o sociálních sítích a souvisejících tématech tolik, že by na to možná měl dostat zbrojní pas. Konzultant v marketingu, bezpečnosti, ochrany soukromí, public relations. Autor knih a tisíců článků. Provozovatel 365tipu.cz


Jak si udělat základní audit kybernetické bezpečnosti

22. listopad 13:00 – 15:00

lektorka: Hana Čepová

Cena: 2 500 Kč
Po slevě: 2 000 Kč
(pořadatel není plátce DPH)

Pokud chceme v organizaci zodpovědně přistoupit k tématu zajištění kybernetické ochrany dat a zařízení, musíme se nejprve udělat audit toho, co ve firmě máme, kde to máme, jak je to propojené, (ne)chráněné atp.
Nevíte, kde začít? přihlaste se na tento webinář a získáte základní představu o tom, co vše je třeba si zdokumentovat a jak.

Nejen díky její dlouholeté praxi s klienty z oblasti IT se Hana nyní aktivně věnuje tématům týkajícím se kybernetické bezpečnosti, která konzultuje a školí. Své vzdělání v oblasti kybernetické bezpečnosti si doplnila studiem MBA oboru „Management kybernetické bezpečnosti“ na CEVRO Institutu v Praze.



Ochrana oznamovatelů protiprávních jednání (whistleblowerů) v praxi neziskových organizací

29. listopad 9:00 – 11:00

lektor: Petr Vít

Cena: 2 500 Kč
Po slevě: 2 000 Kč
(pořadatel není plátce DPH)

Na konferenci Kybernetická bezpečnost pro neziskovky zazněly základní informace na téma whistleblowing. Na semináři si řekněme podrobněji kdo je whistleblower, na které organizace se nová legislativa vztahuje, povinné zřízení vnitřního organizačního systému, jeho náležitosti, sankce. Své otázky můžete posílat předem.

Petr Vít je absolventem právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Je specialistou na právo neziskových organizací, problematiku účetnictví a daní. Pracuje jako finanční a právní poradce v soukromé sféře. Rovněž spolupracuje jako právník, lektor a konzultant s Asociací veřejně prospěšných organizací ČR. Aktivně se zapojuje do tvorby nové legislativy v oblasti neziskových organizací.


Workshopy a konzultace nabízené Sdružením VIA obsahují v ceně DPH. Workshopy a konzultace pořádané AVPO ČR neobsahují DPH, organizace není plátcem.

Partnerem konference se stal Nadační fond pomoci a firma Sanofi. Za podporu děkujeme!