Čtvrtek 19. října 2023, online na Zoom

Dle našeho letošního průzkumu digitalizace českého neziskového sektoru se organizace často vystavují digitálním hrozbám. Proto jsme letos opět ve spolupráci s Asociací veřejně prospěšných organizacích připravili 19. října konferenci o moderních technologiích a kybernetické bezpečnosti v nezisku. Zaměřili jsme se na zabezpečení fyzických zařízenípodívali jsme se na nové trendy v kyberútocích a jejich prevenci i na to, co můžete dělat, pokud dojde k napadení. Nechyběli ani novinky v legislativě IT bezpečnosti. Na záznam přednášek se můžete podívat na YouTube.

Na konferenci navazují tematické workshopy a konzultace, které jsou pro účastnice a účastníky konference dostupné s 20% slevou. Proto neváhejte a přihlaste se na konferenci ještě dnes!

Tyto workshopy a konzultace vám pomohou rozšířit znalosti v tématech, které vás zaujmou na konferenci a prakticky aplikovat poznatky, které si z ní odnesete. Na jednotlivé workshopy a konzultace se přihlaste pod daným odkazem.

KONZULTACE A ŠKOLENÍ NA MÍRU


Konzultace: Microsoft 365 bezpečnostní audit

Cena: 5 300 Kč
Po slevě: 4 240 Kč
(cena zahrnuje DPH)

Zajistěte bezpečnost vaší organizace s Microsoft 365 bezpečnostním auditem. Expert projde a poradí s nastavením vašeho systému, včetně uživatelských účtů, zálohování dat, licencí a pokročilých bezpečnostních funkcí. Optimalizujte svou kybernetickou ochranu a získejte klid v oblasti IT bezpečnosti. Konzultace trvá 2 hodiny, termín dle vaší volby.


Školení na míru: Kybernetická bezpečnost pro uživatele

Cena: 5 300 Kč
Po slevě: 4 240 Kč
(cena zahrnuje DPH)

Uspořádejte pro vaši organizaci školení z kybernetické bezpečnosti a vybavte vaše uživatele potřebnými znalostmi: pojmy, rizika, hesla, e-mailové hrozby, bezpečné internetové praktiky a další. Posílíte ochranu vašich dat a naučíte se čelit kyberútokům. Délka 2 hodiny, termín dle vaší volby


Workshopy a konzultace nabízené Sdružením VIA obsahují v ceně DPH.

Partnerem konference se stal Nadační fond pomoci a firma Sanofi. Za podporu děkujeme!